Brama do Azji Południowo - Wschodniej, zachwyca krajobrazami, wyśmienitym jedzeniem i wspaniałymi zabytkami. Różnorodność atrakcji zachwyci nawet najbardziej wymagających podróżników. Zaczynając od niesamowitej metropolii jaką jest Bangkok, przez góry północnej części kraju aż po wspaniałe wyspy i plaże południa. Tajlandia ma na prawdę wiele do zaoferowania.

Wyjazd do Tajlandii można połączyć z wizytą w Kambodży. Niesamowita historia tego kraju oraz znany na całym świecie kompleks świątynny Angkor przyciąga tursytów z całego globu. Jednakże Kambodża to nie tylko świątynie Angkoru, to również wioski na wodzie na Jeziorze Tonle Sap, to rzeka Mekong, to tętniąca życiem stolica Phnom Penh, w której możemy dowiedzieć się więcej o tragicznej historii kraju za czasów Czerwonych Khmerów..  

Wyjazd do Tajlandii można połączyć z wizytą w Laosie. Mało znany kraj na mapie Azji Południowo - Wschodniej ma wiele do zaoferowania. Przede wszystkim jest to niesamowita przyroda oraz fantastyczni i gościnni mieszkańcy.

Wersja VIP bazuje na bardzo wysokim standardzie noclegów w wyszukanych hotelach i resortach. Są to najczęściej programy szyte na miarę dla wymagających grup. Ceny tych programów są wyższe niż przykładowe programy w opcji klasycznej.

Wersja klasyczna bazuje na dobrym standardzie noclegów. Często również, dla szybszego przemiaszczania się po regionie, wynajmujemy prywatny środek transportu, a na dłuższych trasach korzystamy z samolotów. Dzięki temu jesteśmy w stanie sporo zobaczyć a jednocześnie mamy czas na spokojne zwiedzanie i poczucie atmosfery danego miejsca. Przykładowe ceny programów bazują właśnie na opcji klasycznej.

Wersja trampingowa bazuje na noclegach w hostelach lub hotelach klasy turystycznej. Najczęściej podróżujemy po kraju publicznymi środkami transportu. Jest to najtańsza forma zwiedzania danego regionu, dzięki której mamy możliwość bliższego przyjrzenia się codziennemu życiu mieszkańców. Ceny takiego programu są niższe niż przykładowe ceny programów, które bazują na opcji klasycznej.