Bhutan to niesamowite buddyjskie królestwo w Himalajach. Przez setki lat odcięte od świata, dziś zachwyca krajobrazami, bogactwem architektury oraz żywą kulturą duchową. Co jednak najważniejsze w Bhutanie to jego mieszkańcy, wspaniali ludzie z historią, którą chętnie dzielą się z przyjezdnymi turystami.

Wyjazd do Bhutanu można połączyć z wizytą w niesamowitym Nepalu.

Wyjazd do Bhutanu można połączyć z wypoczynkiem na kultowych plażach Goa.

Wersja VIP bazuje na bardzo wysokim standardzie noclegów w wyszukanych hotelach i resortach. Są to najczęściej programy szyte na miarę dla wymagających grup. Ceny tych programów są wyższe niż przykładowe programy w opcji klasycznej.

Wersja klasyczna bazuje na dobrym standardzie noclegów. Często również, dla szybszego przemiaszczania się po regionie, wynajmujemy prywatny środek transportu, a na dłuższych trasach korzystamy z samolotów. Dzięki temu jesteśmy w stanie sporo zobaczyć a jednocześnie mamy czas na spokojne zwiedzanie i poczucie atmosfery danego miejsca. Przykładowe ceny programów bazują właśnie na opcji klasycznej.

Wersja trampingowa bazuje na noclegach w hostelach lub hotelach klasy turystycznej. Najczęściej podróżujemy po kraju publicznymi środkami transportu. Jest to najtańsza forma zwiedzania danego regionu, dzięki której mamy możliwość bliższego przyjrzenia się codziennemu życiu mieszkańców. Ceny takiego programu są niższe niż przykładowe ceny programów, które bazują na opcji klasycznej.