Indonezja

Nie znam innego biura, które tak kompleksowo dba o klienta i jego samopoczucie. Można znów być dzieckiem, które zupełnie o nic się nie musi martwić. Nawet o wydrukowanie biletów! Szalenie przyjemne podróżowanie. Gorąco polecam!

 

Autor: Joanna K., Marzec 2020

Nowa Zelandia & Samoa

Jarek Czakański jest świetnym pilotem i organizatorem wyjazdów. Z nim nie ma czasu na nudę i marudzenie. Profesjonalnie przygotowuje i prowadzi swoje programy. Zapewnia bezpieczeństwo uczestnikom dając im równocześnie poczucie dużej swobody. Razem z mężem polecamy wyjazdy z Jarkiem i z Jego biura.

Autor: Marzena S., Marzec 2020

Bali & Gili Meno

Byłam z Jarkiem na kilku wyprawach- zawsze świetna organizacja, bogaty program , ogromne zaangażowanie Jarka i rewelacyjna atmosfera. 
Ciężko porównać do tradycyjnego biura podróży- wyjazdy odbywają się w małych grupach, co sprawia ze poznani ludzie zostają z tobą na całe życie! 
Polecam!

Autor: Marta C., Marzec 2020

USA WSCHÓD

Pełen profesjonalizm, świetne trasy i programy. Jarek Czakanski to super przewodnik, najbardziej lubię wyszukiwane przez niego "smaczki " niespodzianki podczas wyprawy... Zawsze miły, uśmiechnięty , przekazujący grupie pozytywną energię ????. Wyprawa z Nim to gwarantowany udany urlop. Polecam ???? i do zobaczenia na szlaku...

Autor: Bożena R., Marzec 2020

Hawaje

Świetna organizacja, profesjonalizm i zaangażowanie. Polecamy zarówno ten jak i inne wyjazdy z szerokiej oferty (sami byliśmy już 4 razy).

Autor: Bozena J., Październik 2019