Shangrila Travel

Informacje Ogólne

Przed zgłoszeniem na wyjazd zachęcamy do zapoznania się z wiadomościami na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP - Polak za granicą. Znajdą tam Państwo informacje dotyczące aktualnych ostrzeżeń dla podróżujących w danym kraju, wymaganych dokumentów podróży, bezpieczeństwa, zdrowia i zalecanych szczepień itp.

Ubezpieczenie

Uczestnicy wyjazdu ubezpieczeni są w ramach pakietu "Bezpieczne Podróże" w wariancie Travel Standard w T.U. Signal Iduna na poniższe sumy: KL - Koszty Leczenia - do 120 000 EUR; NNW - Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków - do 40 000 PLN; OC - Odpowiedzialność cywilna - do 120 000 EUR; BP - Bagaż Podróżny - do 2500 PLN; dodatkowo każdy uczestnik otrzymuje ochronę od zaostrzenia choroby przewlekłej oraz rozszerzenie ubezpieczenia o pakiet narciarski.

Zakwaterowanie

Vancouver: hotel minimum 3*, pokoje 2 osobowe. 

Whistler: 2 osobowe apartamenty (w pełni wyposażona kuchnia)

Transport

Pomiędzy Vancouver i Whistler podróżujemy wynajętym minibusem. 

Wyżywienie

W Vancouver śniadanie jest zawarte w cenie. W Whistler posiłki jemy w lokalnych i sprawdzonych restauracjach lub przygotowujemy w apartamentach.

Internet, telefon i ładowarki

Internet dostępny jest w każdym hotelu, dodatkowo można na lotnisku zakupić lokalną kartę SIM do korzystania z internetu. Napięcie elektryczne 120 V, 60 Hz. Gniazdka dostosowane są do wtyczek amerykańskich. Niezbędna jest specjalna przejściówka.

Pieniądze

Wszędzie płacimy w Dolarach Kanadyjskich, nie ma problemu z płatnościami kartą oraz wypłatami z bankomatów.

Dodatkowe atrakcje

Psie zaprzęgi - koszt około 200 USD

Skutery śnieżne- koszt około 150 USD

Szczepienia

Przed zgłoszeniem na wyjazd zachęcamy do zapoznania się z wiadomościami na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Znajdą tam Państwo informację dotyczące zalecanych szczepień oraz wykaz punktów, w których można wykonać szczepienia przed wyjazdem za granicę.

Dokumenty i wizy

Obywatele Polski nie potrzebują wizy, wystarczy zarejestrować się w ETA - Electronic Travel Authorization i opłacić kartą kredytową lub debetową opłatę 7 CAD.