Shangrila Travel

INFORMACJE OGÓLNE

Przed zgłoszeniem na wyjazd zachęcamy do zapoznania się z wiadomościami na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP - Polak za granicą. Znajdą tam Państwo informacje dotyczące aktualnych ostrzeżeń dla podróżujących w danym kraju, wymaganych dokumentów podróży, bezpieczeństwa, zdrowia i zalecanych szczepień itp.

UBEZPIECZENIE

Uczestnicy wyjazdu ubezpieczeni są w ramach pakietu "Bezpieczne Podróże" w wariancie Travel Standard w T.U. Signal Iduna na poniższe sumy: KL - Koszty Leczenia - do 120 000 EUR; NNW - Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków - do 40 000 PLN; OC - Odpowiedzialność cywilna - do 120 000 EUR; BP - Bagaż Podróżny - do 2500 PLN; dodatkowo każdy uczestnik otrzymuje ochronę od zaostrzenia choroby przewlekłej w cenie.

ZAKWATEROWANIE

Hotele minimum 3* ze śniadaniami w cenie. Pokoje 2 osobowe.

TRANSPORT

Na całej trasie komfortowy minibus z lokalnym kierowcą.

WYŻYWIENIE

Śniadania są w cenie wyjazdu. W pozostałych przypadkach posiłki jemy wspólnie w lokalnych i sprawdzonych barach i restauracjach.

INTERNET, TELEFON I ŁADOWARKI

Internet dostępny jest wprawie każdym hotelu, dodatkowo można na lotnisku zakupić lokalną kartę SIM do korzystania z internetu. Gniazdka elektryczne są dostosowane do wtyczek z trzema prostokątnymi lub okrągłymi bolcami (typ brytyjski). Należy zabrać odpowiednią przejściówkę.

PIENIĄDZE

Wszędzie płacimy w Rupiach Indyjskich. W miastach nie ma problemu z wypłatami z bankomatów. Najlepiej jednak zabrać ze sobą USD lub EUR i wymienić na miejscu.

DODATKOWE ATRAKCJE

Masaż ajurwedyjski ok. 30-50 USD

SZCZEPIENIA

Przed zgłoszeniem na wyjazd zachęcamy do zapoznania się z wiadomościami na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Znajdą tam Państwo informację dotyczące zalecanych szczepień oraz wykaz punktów, w których można wykonać szczepienia przed wyjazdem za granicę.

DOKUMENTY I WIZY

Paszport powinien być ważny dłużej niż 6 miesięcy. Osoby udające się do Indii na okres nie dłuższy niż 30 dni mogą ubiegać się o e-wizę. Koszt około 60 USD.