Shangrila Travel

COVID 19

Gwarantujemy 100% zwrot kosztów jeśli wyprawa nie dojdzie do skutku z powodu Covid 19.

Istnieje możliwość dodatkowego ubezpieczenia wyprawy od kosztów rezygnacji z przyczyn losowych, w tym także zachorowania lub kwarantanny ze względu na Covid 19. Ubezpieczenie to gwarantuje zwrot wszystkich poniesionych kosztów.

INFORMACJE OGÓLNE

Przed zgłoszeniem na wyjazd zachęcamy do zapoznania się z wiadomościami na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP - Polak za granicą. Znajdą tam Państwo informacje dotyczące aktualnych ostrzeżeń dla podróżujących w danym kraju, wymaganych dokumentów podróży, bezpieczeństwa, zdrowia i zalecanych szczepień itp.

UBEZPIECZENIE

Uczestnicy wyjazdu ubezpieczeni są w ramach pakietu "Bezpieczne Podróże" w wariancie Travel Standard w T.U. Signal Iduna na poniższe sumy: KL - Koszty Leczenia - do 70 000 EUR; NNW - Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków - do 20 000 PLN; OC - Odpowiedzialność cywilna - do 35 000 PLN; BP - Bagaż Podróżny - do 1500 PLN; dodatkowo każdy uczestnik otrzymuje ochronę od zaostrzenia choroby przewlekłej oraz ochronę od uprawiania sportów wysokiego ryzyka w cenie.

ZAKWATEROWNIE

Wszystkie noclegi w nowoczesnych, dobrze wyposażonych apartamentach z basenem oraz dostępem do plaży. Apartamenty 2 - 4 osobowe. Pokoje 2 osobowe z łazienką.

WYŻYWIENIE

Nie jest zawarte w cenie. Śniadania przygotowujemy w apartamentach lub korzystamy z licznych kawiarni. Na lunch i obiadokolację zatrzymujemy się w sprawdzonych lokalnych restauracjach.

TRANSPORT

Po wyspie podróżujemy wynajętym samochodem lub minibusem.

PIENIĄDZE

Wszędzie płacimy w Euro, nie ma problemu z płatnościami kartą oraz wypłatami z bankomatów.

INTERNET, TELEFON I ŁADOWARKI

Internet dostępny jest w apartamentach oraz wielu kawiarniach i restauracjach. Do tego oczywiście możemy korzystać z internetu LTE w telefonach, ponieważ nie ma za to dodatkowych opłat. Gniazdka dostosowane są do wtyczek tak samo jak w Polsce.

DODATKOWE ATRAKCJE

Wszystkie aktywności w programie zawarte są w cenie. W zasadzie nie ma czasu na dodatkowe atrakcje :)

SZCZEPIENIA

Przed zgłoszeniem na wyjazd zachęcamy do zapoznania się z wiadomościami na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Znajdą tam Państwo informację dotyczące zalecanych szczepień oraz wykaz punktów, w których można wykonać szczepienia przed wyjazdem za granicę.

DOKUMENTY I WIZY

Obywatele Polski nie potrzebują wizy, przylatujemy na Teneryfę z dowodem osobistym lub paszportem.