Shangrila Travel

TRANSPORT

Po wyspie podróżujemy wynajętym samochodem lub minibusem.

PIENIĄDZE

Wszędzie płacimy w Euro, nie ma problemu z płatnościami kartą oraz wypłatami z bankomatów.

INTERNET, TELEFON I ŁADOWARKI

Internet dostępny jest w apartamentach oraz wielu kawiarniach i restauracjach. Do tego oczywiście możemy korzystać z internetu LTE w telefonach, ponieważ nie ma za to dodatkowych opłat. Gniazdka dostosowane są do wtyczek tak samo jak w Polsce.

DODATKOWE ATRAKCJE

Istnieje możliwość skorzystania z dodatkowych atrakcji typu nurkowanie, lot paralotnią lub surfing. Dodatkowe atrakcje są płatne na miejscu.

SZCZEPIENIA

Przed zgłoszeniem na wyjazd zachęcamy do zapoznania się z wiadomościami na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Znajdą tam Państwo informację dotyczące zalecanych szczepień oraz wykaz punktów, w których można wykonać szczepienia przed wyjazdem za granicę.

DOKUMENTY I WIZY

Obywatele Polski nie potrzebują wizy, przylatujemy na Teneryfę z dowodem osobistym lub paszportem.

COVID 19

Gwarantujemy 100% zwrotu kosztów jeśli wyjazd nie dojdzie do skutku z powodu COVID 19.

Istnieje możliwość dodatkowego ubezpieczenia wyprawy od kosztów rezygnacji z przyczyn losowych, w tym także zachorowania lub kwarantanny ze względu na COVID 19. Ubezpieczenie to gwarantuje zwrot wszystkich poniesionych kosztów. 

INFORMACJE OGÓLNE

Przed zgłoszeniem na wyjazd zachęcamy do zapoznania się z wiadomościami na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP - Polak za granicą. Znajdą tam Państwo informacje dotyczące aktualnych ostrzeżeń dla podróżujących w danym kraju, wymaganych dokumentów podróży, bezpieczeństwa, zdrowia i zalecanych szczepień itp.

UBEZPIECZENIE

Uczestnicy wyjazdu ubezpieczeni są w ramach pakietu "Bezpieczne Podróże" w wariancie Travel Standard w T.U. Signal Iduna na poniższe sumy: KL - Koszty Leczenia - do 70 000 EUR; NNW - Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków - do 35 000 PLN; OC - Odpowiedzialność cywilna - do 60 000 EUR; BP - Bagaż Podróżny - do 2500 PLN; dodatkowo każdy uczestnik otrzymuje ochronę od zaostrzenia choroby przewlekłej w cenie.

ZAKWATEROWNIE

Wszystkie noclegi w nowoczesnych, dobrze wyposażonych apartamentach dla 3 - 4 osób. Pokoje 2 osobowe z łazienkami.

WYŻYWIENIE

Nie jest zawarte w cenie. Śniadania przygotowujemy w apartamentach lub korzystamy z licznych kawiarni. Na lunch i obiadokolację zatrzymujemy się w sprawdzonych lokalnych restauracjach.