Shangrila Travel

COVID 19

Gwarantujemy 100% zwrot kosztów jeśli wyprawa nie dojdzie do skutku z powodu Covid 19.

Istnieje możliwość dodatkowego ubezpieczenia wyprawy od kosztów rezygnacji z przyczyn losowych, w tym także zachorowania lub kwarantanny ze względu na Covid 19. Ubezpieczenie to gwarantuje zwrot wszystkich poniesionych kosztów.

INFORMACJE OGÓLNE

Przed zgłoszeniem na wyjazd zachęcamy do zapoznania się z wiadomościami na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP - Polak za granicą. Znajdą tam Państwo informacje dotyczące aktualnych ostrzeżeń dla podróżujących w danym kraju, wymaganych dokumentów podróży, bezpieczeństwa, zdrowia i zalecanych szczepień itp.

UBEZPIECZENIE

Uczestnicy wyjazdu ubezpieczeni są w ramach pakietu "Bezpieczne Podróże" w wariancie Travel Standard w T.U. Signal Iduna na poniższe sumy: KL - Koszty Leczenia - do 120 000 EUR; NNW - Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków - do 40 000 PLN; OC - Odpowiedzialność cywilna - do 120 000 EUR; BP - Bagaż Podróżny - do 2500 PLN; dodatkowo każdy uczestnik otrzymuje ochronę od zaostrzenia choroby przewlekłej w cenie.

ZAKWATEROWANIE

Hotele, resorty i pensjonaty. Pokoje głównie 2 osobowe z łazienkami. Noclegi ze śniadaniami w cenie.

TRANSPORT

Kilka przelotów wewnętrznych. Po wyspach podróżujemy również pociągami, wynajętymi minibusami, dżipami oraz taksówkami. Oczywiście nie zabraknie również promów oraz łodzi.

WYŻYWIENIE

Śniadania są w cenie. W pozostałych przypadkach posiłki jemy wspólnie w lokalnych i sprawdzonych barach i restauracjach.

INTERNET, TELEFON I ŁADOWARKI

Internet dostępny jest wprawie każdym hotelu, dodatkowo można na lotnisku zakupić lokalną kartę SIM do korzystania z internetu. Gniazdka najczęściej dostosowane są do wtyczek takich jak w Polsce.

PIENIĄDZE

Wszędzie płacimy w Indonezyjskich Rupiach, w miastach nie ma problemu z płatnościami kartą oraz wypłatami z bankomatów. Najlepiej zabrać ze sobą USD (banknoty nie starsze niż z 2010 roku).

DODATKOWE ATRAKCJE

Masaże - ok 10 USD

SZCZEPIENIA

Przed zgłoszeniem na wyjazd zachęcamy do zapoznania się z wiadomościami na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Znajdą tam Państwo informację dotyczące zalecanych szczepień oraz wykaz punktów, w których można wykonać szczepienia przed wyjazdem za granicę.

DOKUMENTY I WIZY

Przy wjeździe do Indonezji paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy. Obywatele Polski nie potrzebują wizy przy wjeździe do Indonezji na pobyt do 30 dni.