Shangrila Travel

AGNIASZKA NIEDOBYLSKA

Cześć! Nazywam się Agnieszka Niedobylska. Jestem certyfikowaną trenerką kulturystyki oraz fitness. Pracuję jako Trenerka od 2009 roku. Programuję treningi od ponad dekady. Osobiście treningiem siłowym zajmuję się od 15. roku życia. Jestem autorką 12 programów treningowych dla kobiet Strong Home Gym oraz Strong Gym, które sprzedały się w tysiącach. Mam na koncie ogromne sukcesy swoich podopiecznych, bo ciąglę edukuję w temacie treningu siłowego i wyjaśniam mity na jego temat. Wierzę, że połączenie dobrego planu treningowego oraz systematyczności to klucz do pięknej sylwetki. Dobry plan znajdziesz tu. Po Twojej stronie jest tylko systematyczność.

TRENINGI

Podczas naszej wyprawy na Filipiny przeprowadzę z Tobą treningi:

STRONG BODY - treningi siłowe z wykorzystaniem gum oporowych

INTERVAL BURN - treningi interwałowe

TOTAL BODY - treningi wzmacniające całe ciało

MET-CON HEAT - treningi bazujące na formułach crossfitowych

STRETCH & FLEX - treningi rozciągające i mobilizujące

Zwracam ogromną uwagę na technikę wykonywania ćwiczeń - będziesz nie tylko spalać tysiące kalorii, ale będziesz to też robić w poczuciu bezpieczeństwa i pełnego zadbania o siebie.

Jestem również ogromną zwolenniczką Mindfulness - treningu uważności. Dlatego treningi z Tobą chciałabym uzupełnić praktykami medytacyjnymi, wyciszającymi emocje, sprowadającymi Cię na “tu i teraz”, dzięki którym poczujesz spokój i głęboki relaks.

 

INFORMACJE OGÓLNE

Przed zgłoszeniem na wyjazd zachęcamy do zapoznania się z wiadomościami na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP - Polak za granicą. Znajdą tam Państwo informacje dotyczące aktualnych ostrzeżeń dla podróżujących w danym kraju, wymaganych dokumentów podróży, bezpieczeństwa, zdrowia i zalecanych szczepień itp.

UBEZPIECZENIE

Uczestnicy wyjazdu ubezpieczeni są w ramach pakietu "Bezpieczne Podróże" w wariancie Travel Standard w T.U. Signal Iduna na poniższe sumy: KL - Koszty Leczenia - do 120 000 EUR; NNW - Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków - do 40 000 PLN; OC - Odpowiedzialność cywilna - do 120 000 EUR; BP - Bagaż Podróżny - do 2500 PLN; dodatkowo każdy uczestnik otrzymuje ochronę od zaostrzenia choroby przewlekłej w cenie.

ZAKWATEROWANIE

Hotele i resorty 5*, pokoje 2 osobowe.

TRANSPORT

Między wyspami latamy samolotami. W miastach poruszamy się wynajętym minibusem. Wycieczki wokół wysp odbywają się na łodziach. 

WYŻYWIENIE

Wyżywienie HB czyli śniadania i obiadokolacje. 

Dodatkowo 2 razy lunch w czasie wycieczek po Archipelagu Bacuit. 

INTERNET, TELEFON I ŁADOWARKI

Internet dostępny jest w hotelach oraz często w kawiarniach i restauracjach. Można bez problemu zakupić lokalną kartę SIM i korzystać z szybkiego internetu w telefonie. Gniazdka standard amerykański (dwa płaskie bolce).

PIENIĄDZE

Wszędzie płacimy w filipińskim Peso. W większości miejsc można bez problemu wypłacić pieniądze z bankomatów oraz płacić kartą. Najlepiej jednak zabrać ze sobą USD lub EUR i wymienić w lokalnym kantorze.

DODATKOWE ATRAKCJE

Nurkowanie: ok. 30 USD za jedno zejście pod wodę.

Masaże: ok. 10-20 USD za 1h

SZCZEPIENIA

Przed zgłoszeniem na wyjazd zachęcamy do zapoznania się z wiadomościami na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Znajdą tam Państwo informację dotyczące zalecanych szczepień oraz wykaz punktów, w których można wykonać szczepienia przed wyjazdem za granicę.

DOKUMENTY I WIZY

Obywatele Polski nie potrzebują wizy przy wjeździe turystycznym na Filipiny na pobyt do 30 dni. Ważność paszportu minimum 6 miesięcy od daty wyjazdu z Filipin.