Shangrila Travel

Covid 19

Gwarantujemy 100% zwrotu kosztów jeśli wyjazd nie dojdzie do skutku z powodu COVID 19.

Istnieje możliwość dodatkowego ubezpieczenia wyprawy od kosztów rezygnacji z przyczyn losowych, w tym także zachorowania lub kwarantanny ze względu na COVID 19. Ubezpieczenie to gwarantuje zwrot wszystkich poniesionych kosztów. 

informacje ogólne

Przed zgłoszeniem na wyjazd zachęcamy do zapoznania się z wiadomościami na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP - Polak za granicą. Znajdą tam Państwo informacje dotyczące aktualnych ostrzeżeń dla podróżujących w danym kraju, wymaganych dokumentów podróży, bezpieczeństwa, zdrowia i zalecanych szczepień itp.

ubezpieczenie

Uczestnicy wyjazdu ubezpieczeni są w ramach pakietu "Bezpieczne Podróże" w wariancie Travel Standard w T.U. Signal Iduna na poniższe sumy: KL - Koszty Leczenia - do 70 000 EUR; NNW - Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków - do 35 000 PLN; OC - Odpowiedzialność cywilna - do 60 000 EUR; BP - Bagaż Podróżny - do 2500 PLN; dodatkowo każdy uczestnik otrzymuje ochronę od zaostrzenia choroby przewlekłej w cenie.

zakwaterowanie

Wszystkie noclegi w apartamentach. Pokoje 2 osobowe ze śniadaniami.

wyżywienie

Nie jest zawarte w cenie oprócz śniadań. Na lunch i obiadokolację zatrzymujemy się w sprawdzonych lokalnych restauracjach.

transport

Podróżujemy wynajętym samochodem lub minibusem.

pieniądze

Wszędzie płacimy w Euro, nie ma problemu z płatnościami kartą oraz wypłatami z bankomatów.

INTERNET, TELEFON I ŁADOWARKI

Internet dostępny jest w apartamentach oraz wielu kawiarniach i restauracjach. Do tego oczywiście możemy korzystać z internetu LTE w telefonach, ponieważ nie ma za to dodatkowych opłat. Gniazdka dostosowane są do wtyczek tak samo jak w Polsce.

szczepienia

Przed zgłoszeniem na wyjazd zachęcamy do zapoznania się z wiadomościami na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Znajdą tam Państwo informację dotyczące zalecanych szczepień oraz wykaz punktów, w których można wykonać szczepienia przed wyjazdem za granicę.

dokumenty i wizy

Obywatele Polski nie potrzebują wizy, podróżujemy z dowodem osobistym lub paszportem.