Shangrila Travel

Informacje Ogólne

Przed zgłoszeniem na wyjazd zachęcamy do zapoznania się z wiadomościami na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP - Polak za granicą. Znajdą tam Państwo informacje dotyczące aktualnych ostrzeżeń dla podróżujących w danym kraju, wymaganych dokumentów podróży, bezpieczeństwa, zdrowia i zalecanych szczepień itp.

Ubezpieczenie

Uczestnicy wyjazdu ubezpieczeni są w ramach pakietu "Bezpieczne Podróże" w wariancie Travel Standard w T.U. Signal Iduna na poniższe sumy: KL - Koszty Leczenia - do 120 000 EUR; NNW - Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków - do 40 000 PLN; OC - Odpowiedzialność cywilna - do 120 000 EUR; BP - Bagaż Podróżny - do 2500 PLN; dodatkowo każdy uczestnik otrzymuje ochronę od zaostrzenia choroby przewlekłej oraz rozszerzenie ubezpieczenia o pakiet narciarski.

Zakwaterowanie

Hotele minimum 3* ze śniadaniami. Pokoje 2 osobowe.

Transport

Pomiędzy lotsniskiem w Tbilisi i Gudauri podróżujemy wynajętym minibusem. 

Wyżywienie

W cenie wyjazdu zawarte są śniadania w hotelach. Wszystkie inne posiłki jemy w lokalnych i sprawdzonych restauracjach.

Internet, telefon i ładowarki

Internet dostępny jest w każdym hotelu, dodatkowo można na lotnisku zakupić lokalną kartę SIM do korzystania z internetu. Gniazdka takie jak w Polsce. 

Pieniądze

Wszędzie płacimy w Gruzińskich Lari, nie ma problemu z płatnościami kartą oraz wypłatami z bankomatów.

Dodatkowe atrakcje

Skutery śnieżne wynajem ok 80 USD za godzinę.

Szczepienia

Przed zgłoszeniem na wyjazd zachęcamy do zapoznania się z wiadomościami na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Znajdą tam Państwo informację dotyczące zalecanych szczepień oraz wykaz punktów, w których można wykonać szczepienia przed wyjazdem za granicę.

Dokumenty i wizy

Obywatele Polski nie potrzebują wizy. Wystarczy ważny paszport lub dowód osobisty.