Shangrila Travel

COVID 19

Do Meksyku można przylecieć bez obowiązku wykonywania testu na Covid 19.

Gwarantujemy 100% zwrot kosztów jeśli wyjazd nie odbędzie się z powodu Covid 19.

Istnieje dodatkowa możliwość ubezpieczenia wyjazdu od kosztów rezygnacji z przyczyn losowych, w tym także zachorowania lub kwarantanny ze względu na Covid 19. Ubezpieczenie to gwarantuje zwrot wszystkich poniesionych kosztów.

Informacje Ogólne

Przed zgłoszeniem na wyjazd zachęcamy do zapoznania się z wiadomościami na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP - Polak za granicą. Znajdą tam Państwo informacje dotyczące aktualnych ostrzeżeń dla podróżujących w danym kraju, wymaganych dokumentów podróży, bezpieczeństwa, zdrowia i zalecanych szczepień itp.

Ubezpieczenie

Uczestnicy wyjazdu ubezpieczeni są w ramach pakietu "Bezpieczne Podróże" w wariancie Travel Standard w T.U. Signal Iduna na poniższe sumy: KL - Koszty Leczenia - do 120 000 EUR; NNW - Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków - do 40 000 PLN; OC - Odpowiedzialność cywilna - do 120 000 EUR; BP - Bagaż Podróżny - do 2500 PLN; dodatkowo każdy uczestnik otrzymuje ochronę od zaostrzenia choroby przewlekłej w cenie.

Zakwaterowanie

Hotele i pensjonaty ze śniadaniami. Pokoje 2 osobowe z łazienkami.

Transport

Podróżujemy wynajętym minibusem. Pilot wyjazdu jest kierowcą. 

Wyżywienie

W cenie wyjazdu zawarte są śniadania w hotelach. Wszystkie inne posiłki jemy w lokalnych i sprawdzonych restauracjach.

Internet, telefon i ładowarki

Internet dostępny jest większości hoteli, dodatkowo można na lotnisku zakupić lokalną kartę SIM do korzystania z internetu. Gniazdka dostosowane są do wtyczek amerykańskich. Niezbędna jest specjalna przejściówka.

Pieniądze

Wszędzie płacimy w peso meksykańskim, nie ma problemu z płatnościami kartą oraz wypłatami z bankomatów.

Dodatkowe atrakcje

W czasie wyjazdu istnieje możliwość skorzystania z licznych atrakcji dodatkowych nie objętych ceną wyjazdów - nurkowanie, kitesurfing, windsurfing, SUP, snorkeling. Atrakcje opłacana są na miejscu.

Szczepienia

Przed zgłoszeniem na wyjazd zachęcamy do zapoznania się z wiadomościami na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Znajdą tam Państwo informację dotyczące zalecanych szczepień oraz wykaz punktów, w których można wykonać szczepienia przed wyjazdem za granicę.

Dokumenty i wizy

Obywatele Polski nie potrzebują wizy, przylatujemy do Meksyku z paszportem ważnym minimum 6 mesięcy od daty wjazdu do Meksyku.